Hľadám Affs- TU!
Chceš si objednať layout? - sem

Sila troch- 3. kapitola

8. října 2011 v 13:36 | Mima /Tina/ Vann

Sila troch- 3. kapitola

ALEXIS:
Svět je podivné místo. Nikdy bych neřekla že existuje něco nadpřirozené ale já sama jsem důkazem. Svět se skládá z dobra a zla, ze světla a tmy, ze dne a noci, lásky a nenávisti. Já představuju všechno zlé. Nikoho jsem nikdy neměla a taky nikdo neměl rád mě. A ptáte se jak to vím? Čtu myšlenky. Nikdy jsem to nikomu neřekla, hlavně jsem neměla komu. Nikdy jsem nenašla nikoho komu bych se svěřila. Nikomu jsem nevěřila protože nikdo nevěřil mě. Milovala jsem zabíjení. Milovala jsem krev. Prostě jsem milovala smrt. Byla jsem už od narození zlá. Nikdy jsem nechápala kde se to ve mně bere. V 18 jsem odešla z dětského domova. Už několikátého. Nikde jsem nevydržela déle než rok. Psychologové mě posuzovaly jako psychycky narušenou osobu která trpí traumatem z dětství.

Nikdy jsem nechápala kde se to ve mně bere. Na svoje dětsví a dospívání jsem myslet nechtěla. Když jsem byla mladší měla jsem rodinu. Měla jsem sestru která mě měla celkem ráda i když jsem byla k nezastavení ale pak se stalo něco co jsem nemohla přenést přes srdce. Po té nehodě kdy zemřel můj přítel jsem byla nezvladatelná. Bylo mi 17 a nedokázala jsem se ovládat. Obviňovala jsem z jeho smrti moje sestru. Mohla tomu zabránit ale nic neudělala. Po nějaké době to semnou nemohly doma vydržet tak mě strčili k psychologům.. Řekli o mě že jsem psychycky narušená a zavřeli do mě polepšovny. Jako by mi to pomohlo.


" Dáte si ještě něco slečno?" Vyrušil mě z mých myšlenek barman.
" Jistě, ještě jednou to samé." Poručila jsem si. Znovu jsem se zamyslela a došlo že bych si konečně mohla najít nějakou zábavu na večer. Rozhlédla jsem po baru ale neshledala jsem nic objektivního. Asi jsem byla moc vybíravá.
" Ale, ale koho pak to tu máme." Ozvalo se za mnou a já otráveně protočila oči. Tu holku vážně nemám ráda. Ale byla oblíbená, myslím že její vraždy by mi asi neprošla.Sice jsešm měla zkušenosti s tím zamaskovat všechno okolo vraždy ale tohle by se tady neututlalo.
" Co chceš?" Odsekla jsem.
" Zase tady sedíš sama Alexis?" Vysmývala se mi.
" Zavidíš protože musíš pořád poslouchat keci tvých přiblbých kamarádek?" Usmála jsem se. Měla jsem pravdu, bavila se se všemajen aby byla populární ale pravé kamarádky nikdy neměla. Nedivím se, byla to namyšlená kráva.
" Já aspoň nějaké kamarádky mám."
" Tak poslouchej, seber se a vypadni z mého dosahu minimálně na 10 metrů protože jinak neručím za to že dojdeš domů živá." Ušklíbla jsem se když jsem viděla jak zareagovala. Trochu se ošila, hodila na mě znechucený pohled a odkráčela k těm svým slepicím. Dopila jsem skleničku, hodila pár dolarů na bar a vydala se ven na čerstvý vzduch.
Nasedla jsem do auta a odjela ke svému pronajatému bytu. Bydlela jsem tam už asi rok ale přemýšlela jsem že změním pole působnosti. Už nějaký čas jsem se zajímalo o menší městečko kousek od Georgie. Záhádné místo Mystic Falls.
" Mystic Falls." Když jsem to řekla nahlas vážně to znělo divně. Zabalila jsem si věci a odešla.

Právě jsem míjela uvítací tabuli a zašklebila se. Byla jsem kousek od městečka, nebylo to nic velkého ale třeba se tady nějaká zábava najde. Jako první jsem zamířila do baru.
" Tequillu." Zahlásila jsem barmanovi. Ani se na mě nepodíval a nalil mi panájka. Porozhlédla jsem a spatřila že po mě pár lidí pokukuje. Jediný kdo vypadal dobře byl tmavovlasý kluk. Pomalu jsem sesedla z barové stoličky a kráčela k němu.
Netrvalo to moc dlouho a už jsme mizeli z dosahu lidí. Kráčeli jsme po nějaké lesní cestě a já už byla nedočkavá. Nikoho jsem dlouho nezabila.
" Jsi tady nová že ano?" Usmíval se na mě.
" Ano, myslím že jsem se ještě nepředstavila. Alexis." Podala jsem mu ruku.
" John."
" Těší mě."
" Co tady vlastně děláš?" Zeptal se mě po chvilce.
" Sama nevím." Pokrčila jsem rameny a nechala ho jít přede mě. V nestreženou chvíli jsem popadla větev a zamířila na zátylek. Uhodila jsem ho tou největší silou jako jsem měla. Okamžitě se zkácel na zem a bezvládně tam ležel. Poťouchle jsem se usmála a popadla ho za nohy, musela jsem ho odtáhnout kousek dál od cesty. Někdy by na nás mohl narazit.
" Jsi strašně těžkej." Stěžovala jsem si mu. Bohužel mi nedopověděl.
" Škoda, byla s tebou docela zábava."
Po vykonané práci jsem byla celá od krve. Musela jsem to nějak zamaskovat. Vypadalo to že ho roztrhalo nějaké zvíře. Stejně si měš nikdo z dnešní noci nebude pamatovat. Odešla jsem zpátky k autu, vyndala kufr a převlékla se do čistého. Nemohla jsem chodit s oblečením od krve. Převlékla jsem se nasedla do auta. Vydala jsem se zpátky do baru.
" Ty jsi tady nová." Ukazoval na mě jeden prstem.
" Né vážně? Jak jsi na to přišel?" Ušklíbla jsem se.
" Vtipná." Řekl uznale.
" Co piješ?"
" Všechno co teče a má více jak 40%." Usmála jsem se.
" Super výběr." Mrkl na barmana a ten nám okamžitě něco nalil.
" Tak na zdraví." Mrkla jsem na něho a kopla to do sebe. Ještě chvilku jsme se bavili na baru když mi nabídl abychom se šli projít. Okamžitě jsem v těle ucítila adrenalin a souhlasila jsem.
Když už jsem byla připravená jen máchnout a omráčit ho, rychle se otočil a zachytil mojí ruku. A sakra. Nevděla jsem co mám dělat, tohle se mi nikdy nestalo. Snažila jsem se mu vykroutit ale nešlo mi to.
" Takže co tady chceš?" Vyštěkl na mě.
" Do toho ti nec není." Odsekla jsem. Když už se mu vyškubla vydala jsem se na útěk, jenže do vteřiny stál zase předemnou. Musím zjistit kdo to je a co tady dělá. Nemůže mi po městě pobýhat nějaká holka která zabíjí na potkání. Honilo se mu hlavou.
" Nezabíjím na potkání." Bránila jsem se okamžitě.
" Nic jsem neříkal."
" Ale myslel sis to." Obvinila jsem ho.
" Fajn. Jdeš semnou." Popadl mě ta ruku a táíhl mě pryč.
" Okamžitě mě pusť nebo tě zabiju." Vyhrožovala jsem mu. Zářivě se na mě usmál ale nic mi neřekl. Posadil mě do mého auta na sedadlo spolujezdce a sám si sedl za volant. Ani jsem si nevšimla kdy mi vzal klíčky. Nastartoval a vydal se do hlubin městečka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vev vev | 8. října 2011 v 15:39 | Reagovat

vau velmi dobrý :)

2 Kika Kika | Web | 8. října 2011 v 20:11 | Reagovat

Je to super.. :)

3 Ada Ada | Web | 9. října 2011 v 12:15 | Reagovat

konečně jsem se dokopala napsat 6. kapitolu Second Chance =))
http://damon-online.blog.cz/1110/second-chance-fanfiction-6-kapitola

4 Dany Dany | Web | 11. října 2011 v 18:40 | Reagovat

páni, úplne super kapitolka :) už sa teším na pokračovanie :D

5 Kika Kika | Web | 14. října 2011 v 15:01 | Reagovat

Ahoj, zahlasuj prosím za mňa tu http://mirkajonasbrothers.blog.cz/1110/sons-prve-kolo som tam ako Kika.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama